andrea24

Jaký dárek pro pubertálního bratrance???

Bude mu 13 let a my si nevíme rady co mu dát.Nestýkáme se s ním a jeho rodinou přípiš často,takže nevíme,co by tak potřeboval,protože to vypadá,že má všechno :) a taky by to asi chtělo něco s nápadem.
Díky moc za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Bedy

Co třeba mu dobít kredit – ať už na mobilu nebo třeba na Uloz.to, apod.? Na stahování filmů, hudby dobrý, ne?

Další odpovědi
anonym

Nevím, jak moc nápadného, ale vtipné věcičky pro všechny lidičky – www.megadarky.cz

Richie

Předplatné MAXIMA nebo něčeho podobného. V podstatě tam není nic vidět, co ještě v pubertě neznal a občas sou tam zajímavý články.

honza19hk

Basu piva.

tomy smyk

voňavka by mu měla stačit.

Kamilovo

Já bych se podívala na nějaké RC modely. Na https://www.na­ovladani.cz/ jsem třeba našel vrtulník na dálkové ovládání za tisíc korun. Podle mě naprosto skvělý dárek a nestojí ani tolik.