odik

Jaký dárek pro babičku?

k svátku … vždycky se nějak zmíní, co by ji udělalo radost a teď nic … žádný koníčky, žádný záliby (možná tak pěstování všeho zelenýho, ale když dostane kytku, tak si stěžuje, kdo se o to má starat) … máte něaký nápady? cokoliv – takovej brainstorming a já bych si pak něco vybral :)

Nejlepší odpověď
tojsemjá

vycházela bych z toho,kolik je babičce let a minulých přání.Osobně si myslím že žádnou ženu neurazí něco ke zkrášlení.Ať už šperk,něco na sebe,nebo kosmetika.A jestli je babička vyjímka,vlasy si určitě myje-takže kvalitní šampon by mohla užít.Jestli má třeba zdravotní problémy,možná by uvítala potravinový doplněk (na klouby,vitali­tu,srdíčko…),kte­rý by si sama třeba nemohla dovolit.A pokud máte hezký vztah,možná by přišla vhod vaše zarámovaná fotografie.Nebo jí třeba pozvat do 3D kina,jestli ještě nebyla.A jestli má ráda kytky,ale má jich plno,tak nějaká literatura o jejich pěstování.Možností je…
Doplňuji:
A moc mě zajímá,co nakonec babička od vás dostala?

Další odpovědi
panenka

Já své babičce toho vždy kupuji ke svátku hodně Barvu na vlasy,kytku,nějakou keramiku na památku,vázu na kytku, ted jsem jí kupovala řechtající čarodějnici záleží na tom co má vaše Babička ráda.

BIGFOOT

Calibrum plus + Coenzym Q10 60 mg.Koupíš v lékárně.Ať tvá babička pookřeje.BIGFOOT

domik8

Zdravím. Pokud mohu doporučit, tak mrkněte na stránky https://www.an­tikart.cz/. Mají tam krásné starožitné dekorace, doplňky, šperky, obrazy atd. Myslím, že takový styl má ráda skoro každá babička a pokud slaví nějaké významné narozeniny nebo se jí na dárek skládá více lidí, určitě zde něco vyberete. My jsme se takhle skládali na starožitné hodiny pro babičku k Vánocům a byla opravdu nadšená.