radar cz

Jaký dárek mám vyrobit pro maminku, když ji chci potěšit, protože je na mě naštvaná?:

Nejlepší odpověď
Kepler

Není třeba uplácet si mamku nějakým dárečkem, i když i ten potěší. Ještě víc ji potěší, když se upřímně přihlásiš ke své chybě (pokud nějaká byla), omluvíš se jí a slíbíš, že si příště dáš větší pozor. Nebo tak něco. To změkne každá maminka.

Další odpovědi
Rokio

Doporučil bych vyrobit to, co ti jde dobře vytvořit a také se zaměř na to, co má tvoje mamka ráda. Zkus se třeba zeptat tvého otce nebo sourozenců, co tvoji mamku potěší a co naopak nepreferuje.

Arne1

Vyrob si ve škole jedničku z matematiky a ukaž jí to.

ivzez

Souhlasím s Keplerem → lepší než dárek
by bylo uznat chybu, omluva a příslib nápravy.

Také mamince můžeš slíbit (pravidelnou) pomoc.
A dodržet to.

marci1

Doporučuji obejmout, omluvit se a jako bonus pusu. 🙂