miláSimča

Jaký dárek mám koupit učiteli k Vánocum ?

Zajímá se o : psychologii, přírodu, horolezectví, … chtěla bych mu koupit něco na památku ale taky aby z toho dárku mněl radost.
Předem děkuji za odpověd:****
Omlouvám se za chybi.
Síma,14 :))
Doplňuji:
Agneta … bdp t sps j z t n ž j t b n s d m t j t b p n n b n n k n j k p j a t ž d ž s t t b n v k n b c p t b n ¡¡¡ ¡¡¡ ¡¡¡ ^^^ ~~ nnn j m s *

Nejlepší odpověď
anonym

Žádný 😁
Doplňuji:
To jsem nevěděla, že učitelům se teď kupují k vánocům dary, proč jako?

Další odpovědi
Agneta

Simčo, a máš stále ještě inteligenční koeficient 116? A nebo jak kdy?:P

ivzez

Žádný.

My jsme se vždycky dohodli, komu/jaký dárek
koupíme, předali jsme společně přede všemi.

gecco

Pokud s ním žádnou z oněch zálib nesdílíš, kup mu kvalitní termohrnek – a nech na něm, zda jej bude používat na skále a nebo při skupinové terapii…
;-D

Lamalam

Žádný. Zavání to řiťolezectvím.

ahold

Za starých časů bys dostala nálepku šprtka ☹