Avatar uživatele
BeruškaSedm.

Jaký dárek k narozeninám váš nejvíce potěšil?

Doplňuji:
Omlouvám se za chybu ‚Váš‘ má tam být ‚Vás‘
…to je ta moje zbrklost

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, mizu1414 před 3561 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Wiggle wig

Žprzgumi

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Nelze říci jaký. Každý dárek potěší, protože Ti ho dá někdo, kdo Tě má rád a myslí na Tebe. Nejvíce mě vždy potěší krásné květiny. Ty miluji ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Každého potěší něco jiného.
Mne udělá vždy radost, zda se mohu sejít a oslavit to s přáteli které mám rád a vážím si jich.
Nemusí ani přinést žádné dárky, neboť jejich přítomnost je již obrovský dar.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Když mě příjdou pořát moje vnučky a vnuci,dárek nejlepší a nejvíc potěší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
danzel22

Mě nejvíc potěší dárek,který je od srdce ato já jsem dostala od svého manžela,nechal mi udělat prsten dle svých představ 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Honzin8

Moje žena miluje kytky… Takže když je příležitost, hned kupuju. No, ale jako kupuju i jen tak… To musí být. Chci se zeptat – máte zkušenost s Florea rozvozem květin?

před 1003 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Cizecek.M

Každá žena snad miluje kytky :) Ta moje teda ano. Docela často jí kytky nechám doručit, ona má radost. Můj oblíbenej shop je florea.

Avatar uživatele
walerianecek

Jsem u nich teď objednával tuhle kytku https://www.flo­rea.cz/detail/kra­bicka-ruzi-romeo-sampan-15x8cm a jako doma měla ohromný úspěch :)

Avatar uživatele
PetaKo

Mám a to výbornou ! Vždy květiny doručili kam měli, přesně jak bylo dáno dle domluvy a hlavně ta kvalita květin je úžasná. Vždycky když jsem nechal nějaké slečně poslat kytici, tak jsem obratem dostal sms buď s fotkou nebo poděkováním :). Nehledě na to, že cenově mají oproti konkurenci ty růže za pusu www.florea.cz/pro­dukty/kytice-ruzi-1

před 1000 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PeterkaO

Na kolik takový rozvoz přijde ? Díval jsem se, že rozváží po celé Čr.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Hele, u té https://www.flo­rea.cz je to tak, že nad 1500 je rozvoz zdarma, jinak myslím 150… Takže úplná pohoda.

Avatar uživatele
Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Honzin8

Jo, rozváží po celé ČR. Což je super, když jsem někde mimo a chci udělat radost, tak u florea objednám a oni se kompletně postarají.

Avatar uživatele
Sabulak

Jojo, oni jezdí po celé čr. No, cena… Oni doručují zdarma, pokud je objednávka nad 1500,–, coý já teda vždycky mám :D Jinak za 125,–, takže taky úplná pohoda. Neúčtují si vzdálenost, je to paušál :)

Avatar uživatele
Honzin8

No, to je to… Jde mi o tu kvalitu květin. Protože i v květinářství mají kolikrát nabídku šílenou… A u toho rozvozu človek nikdy neví. Tak jsem moc rád za info.

Avatar uživatele
Hanzi123

Mě potěší kdeco, hlavně, když je to promyšlené. Největší radost má ale vždycky manžel. Teď jsem mu kupovala klasické maskáčové oblečení k narozeninám, a to z https://www.mo­jearmy.cz/ :) Byl přímo nadšený a mně to přitom přijde jako taková blbina :)

před 1081 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek