Pajena

Jaký dárek bych měla dát paní učitelce k narozeninám?

Chtěla bych dát paní učitelce dárek na narozeniny , už mě neučí , učila mě fyziku , už není úplně nejmladší a nevím co jí dát, nechtěla jsem žádný poukaz nebo čokoládu , květin a je samozřejmostí

Nejlepší odpověď
nyjono

Pěkná kytice a hezké přání ( když ho vytvoříš sama, bude super) udělá velkou radost. Potože to asi nečeká, bude to moc příjemné.
Víc je zbytečné.

Další odpovědi
Rokio

Navrhuji tyto dárky:

  • kosmetika
  • parfém
  • přání k narozeninám (pozn: K ostatním dárkům)
  • vitamíny
  • deštník (pozn: Začíná podzim, takže se bude hodit)
  • polštář
  • luxusní svíčka

Mc Merkurion

… nic …

anonym

To ti nikdo přesně neřekne, záleží co má ráda. Např. já své učitelce na základce když odcházela dal sošku kočky, protože je měla ráda. Jinak na narozeniny jsme učitelkám nedávali nic.

ivzez

Souhlasím s odpovědí Nyjono.

Jestli paní učitelku neznáš tak dobře, abys věděla, co by jí
mohlo udělat radost, je lepší jí dát květiny a pěkné přání.

trollface

Také se přikláním k tomu darovat pouze květinu a přání. Moje maminka je sama učitelka na základní/zvlaštní škole a z větších darů bývá potom v rozpacích.

Zdroj: http://prani-k-narozeninam.eu

loserdog

kávu(teda jestli ji pije)