panxnotdead

Jaký cvičit cviky na zadek?

Odpovědi
Alesh

Takže seš asi ženská a máš problém, že rozměr je větší, chápu to správně? Nemáš sedavé zaměstnání? Na vyhubnutí a vyrýsování prdelky jsou nejlepší sporty typu kolo, in-line. Kolo je asi úplně nejlepší. Odjezdi sezónu a najezdi v ní min. tisíc km, ale spíš tak 1500 km a budeš mít prdelku jak obrázek, to ti garantuju!

anonym

zadkové, co třeba nadzvedávání zadu nahoru a dolu? :)

hanny 2

Stisknout půlky k sobě a povolit......o­pakovat nesčíslněkrát.

anonym

No když budeš cvičit jen určitou partii, moc to nepomůže. Více najdeš na netu :)

anonym

jj hanny to dělám, když nemůžu vydržet :)

hanny 2

No tak vidíš jak pěkně cvičíš!