Jaký cizí jazyk je podle vás nejjednodušší na naučení?

Kromě angličtiny…

Nejlepší odpověď
anonym

Evidentně esperanto, jehož stavba je prvoplánově tak jednoduchá, aby to zvládl i ten největší negramot a nemotora kdekoliv po světě.

Další odpovědi
Drap

Jak pro koho. Pro každého to může být jiné. Někdo se nedokáže pořádně naučit ani rodný jazyk.

Alesh

slovenština, slovinština, chorvatština, polština, příp. další některé slovanské jazyky

DDarent

pro čechy slovenština.....

baghira

Zřejmě jazyky příbuzné (v našem případě tedy slovanské). Esperanto sice bylo vytvořené i s ohledem na snadné učení, ale kromě pár nadšenců se s ním nikde nedomluvíš. To i vogonština je rozšířenější :)