taxio

Jaký choper si vybrat?

máte skušenosti s choprama chci si nejaký koupit ale nechci investovat peníze do něčeho a litovat toho. chci si koupit s 125ccm a do 1 KW. děkuji za odpovědi
Doplňuji:
ne promiňte mělo to bějt do 11 KW

Odpovědi
mojitek

do 1 kw???Myslis takovou tu motorku na dalkovy ovladani?
Ja vedel ze je to preklep 😉
Tak jestli ti muzu poradit,hlavne nekupuj zadnou levnou čínu a podobne.U techhle motorek -co kus to original,nektera je v pohode a nekterym se za jizdy uklepe drzak vejfuku atd. Byla by to sazka do loterie..
Jestli muzu poradit,tak to radsi ojetyho japonce,ze 125 ccm např.Suzuki GZ Marauder(stare typy mely oznaceni GN-vyborne motory a stroje celkove-spolehlive).Nebo Honda Rebel,Kawasaki eliminator,Yamaha Virago.Samozrejme pri koupi ojetiny vem nekoho kdo tomu krapet rozumí.

QU33G

jde o to, kolik do toho chces dat penez?

jinak klasicky chopper je vetsinou silny, ty do 11 kw se za choppery nedaji snad ani povazovat ale jsou takove motorky…

nevin no ja mam zkusenosti s timto…ale chopper to neni… neco na ten zpusob :)

Zdroj: www.yamaha-motor.cz/cz/pro­ducts/motorcy­cles/125cc/ybr125-custom.aspx