Drap

Jaký chleba kupujete ?

Pokud nebudu péct vlastní, tak budu kupovat už jedině šumavan. Ten obsahuje snad všechno co potřebuji.
http://letecka­posta.cz/941790639

Nejlepší odpověď
badisko

chleb a rohliky si pecu sam …spis z nutnosti nez z libosti …jsem za kopeckama a tady ceskej chleba neznaj prece se nebudu obirat o pecivo.. jen kvuli tomu ze neni kde koupit…;D

Další odpovědi
briketka10

jen žitný, jiný nesmím
mám bezlepkovou dietu :(
Doplňuji:
ten z tvýho obrázku by
ani prase nežralo pfůůj..

Alesh

Nechybí ti tam konina? 🙂

brillant

Tady jsou další http://www.uloz­to.cz/xU6XLDw/­vite-co-jite-chleba-pdf-pdf

zjentek

tak to mám smůlu,šumavan u nás nemáme. Ale máme tady chleba. A musíme brát žrát co je,tak už to neska chodí.

hanulka11

kupuji různý – podle toho na který mám zrovna chuť

marijakes

Lešenský. 🙂 Chleba a jiné potraviny jsou krajovou a místní záležitostí. Stejně jako u nás se nedostanou koupit domažlické koláče a v Domažlicích nejspíš zase valašské frgály.

anonym

Drape, než jsem si to rozklikla, tak jsem nemohla pochopit, proč Tě tak nadchl právě Šumavan. Dobrej fórek. To se Ti skutečně povedlo.
Nejvíc mi chutná klasický konzumní kmínový. Občas si koupím Mikulův (ten jich má ale více druhů) a také si chleba sama peču. V Kosově Hoře jsem na degustaci měla sousedku. Jenže s ní byl ten problém, že jí chutnalo úplně všechno, včetně „žitných placek“, které měly původně také vypadat jako chleba.

kapka

Aleshi, konina je dneska nejspíš ve všem, jen se to nikde nepíše. 😁
Určitě bude i v tom chlebu, když tam můžou být ryby, měkkýši a korýši. Mořské plody jsou prý zdravé, nevím, co se komu na tom chlebu nelíbí.
Já si taky někdy doma peču chleba, ale dávám do něj tedy jen mouku, droždí, vodu, olej a sůl. A úplně to stačí, dávat tam korýše mě nikdy nenapadlo, na to nemám fantazii. 😁