DusanOrlik

Jaky casopis-noviny je vhodny na muj vek?

Je mi 14.let

Nejlepší odpověď
hanulka11

záleží co tě zajímá a také je třeba abys byl trochu v reálu, takže když si přečteš co se děje u nás a ve světě na netu a koupíš si časopis dle tvých zálib budeš v poho......
těžko radit někomu konkrétně

Další odpovědi
Radak

Zkus ABC mladých techniků a přírodovědců, mají i své webovky. Tak si prohlédni, jestli by se Ti líbilo. Když tak podle zájmů.

venkovan

Měl bys dát sem své zájmy (s výjimkopu PC to je dnes standard). Vedle ABC, což stále považuji za výborný časopis pro kluky i holky, pokud tě baví technika apod, podíval bych se po modelářství (základy jsou v ABC), nevím zdy by se našel nějaký časopis o skautech, ale zřejmě bude web organizace dětí mládež jako je AMAVET a mají ještě partnery (Debrujáni ?) apod. Podíval bych se dnes víc po webech různých sdružení dětí a mládeže kde se píše hodně zajímavostí a nepospíchej po časopisech pro dospělé – u těch slušných jsou často psány dost odborně, u těch neslušných je víc lžích než pravd.
Pokud se ti dostane do ruky Bravo, Dívka a další podobné časopisy pro IN mládež, nestyď se si je prohlédnout, ale používej při čtení mozek – jsou to „masážní časopisy“ které se snaží vytvořit „jednotnou“ mládež (sledující drby ve společnosti kupující samé nesmysly). Stejně se nebraň podívat na časopisy pro super dospělé (jako erotické apod.) pokud se ti dostanou do ruky (nevyhledávej je – je zbytečné si brzy kazit mládí nesmysly ale dle mne je přirozené se ze zvědavosti podívat co v nich je, ale je třeba vědět, že je to hodně mimo život). Opravdu věř, že 99 % fotek a článků je mimo životní realitu, mnoho věcí je nafixlováno aby se časopis prodával a lidi slabších mozků věřili všemu co tam píší a fotografují.

Terryle

Cokoliv, co Tě bude bavit a kde se něco dozvíš – fotografování, cestování, technika, počítače, mobily, sport, nebo klidně i třeba počítačový hry… :) jedině snad na porno máš pár let času :o)

SajmonModer

Sluníčko.

asasin66

ABC,21 století junior,Co jak proč,Bravo,popcorn,

krum

ABC,Junior…