zzzzz

Jaký čas vám více vyhovuje?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
akvidzerp

Letní

mám rád když je ještě pozdě večer světlo a ráno brzo taky…

Další odpovědi
Drap

Letní

Bylo by mi v podstatě jedno jaký, ale vadí mi toto vexlování každého půl roku, zvláště, když už to nemá žádné opodstatnění

KdoSiOdJinud

Zimní

Já časový posun vůbec nezaznamenávám, spím nepravidelně takže to problém není a světlo venku mě taky netrápí.

Jinak s tím, že to šoupání času je zbytečné jsem slyšel vyvrácení. Padlo mi vysvětlení, že jde o tovární elektřinu (mimo jiné), která se přizpůsobuje pracovním dobám a tak… Ve velkém měřítku je to prý znatelné. Tzv. noční proud…

PS: je to ale samé: prý, bylo řečeno – takže čert ví jestli je to pravda

IK

Zimní

Vlastně noční, dopoledne jsem nemožná a večer mám ráda dlouho světlo. Než se v zimě vyhrabu ven tak zapadá slunce, všechno stíhám večer, vyhovoval by mi zimní čas v neustálém létě, jaru a podzimu. Na zimě je pro mne zimní čas ta nejlepší věc, ale na jaře se ho ráda zřeknu, takže posuď do jaké kategorie patřím 🙂

Jikra

Zimní

ondra07

Letní

Petra09

Zimní

Zimni takze ten normalni a byla bych radsi kdyby uz se nemenil a byl by stejny porad.

flodur

Letní

helcaify1

Zimní

terry

Mně to je jedno, nevstávám na budíka.