Ondrej01

Jaký čas bude tady, když aktualizace má vyjít 1:00 PM AEST času?

Potřebuji to vědět, abych po té době zašel k WiFi do kavárny, doma zatím nemůžu nic stahovat. (až po té aktualizaci) :) Nenašel jsem převodník toho času ani nic podobného :/ Díky moc předem!
Doplňuji:
Ok, takže je to až zítra? No tak se stavím někdy v poledne. :) Dík

Nejlepší odpověď
beer

U nás to bude v 05.00 SELČ
Převody:
http://www.in-cas.cz/casova-pasma/?hodina=13&mi­nuta=00&velikos­t=%2B10&velikos­ta=%2B1

Další odpovědi
Funna

.mě vyšlo 4 ráno dalšího dne…akle to je asi jedno…v tu dobu kavárna mít asi stejně nebude
Doplňuji:
omluva – beer má pravdu…v 5 ráno LETNÍHO času