Jaký byste si přáli svůj poslední oběd, pokud byste se ocitli v kůži odsouzeného na smrt, kterého se na to právě ptají?

Nejlepší odpověď
annas

Četla jsem, že v Americe i ve Francii si vězni před svou smrtí mohou vybrat poslední večeři.

Trochu mně to připomíná poslední večeři Páně, když se den před svým ukřižováním sešel Kristus se svými apoštoly, a obdaroval jechlebem a vínem, tedy svým „tělem a svou krví“.

Zase hypotetická úvaha, která by vypadala zcela jinak v uvedené době. . Zemřít hladový, nebo najedený? Není to jedno?

Další odpovědi
Drap

Nechal bych to na dozorcích. Myslím, že v tom okamžiku by to už bylo jedno.

pusinka50

Já bych měla tak stažený žaludek, že bych nebyla schopná pozřít nic. A kdyby náhodou, objednala bych si pravý biftek s brambory a zeleninovou oblohou.

lota

Houbovou omáčku – to mě teď napadlo, ale je možné, že kdyby to bylo zítra, budu mít chuť na něco jiného.