FiliSpa

Jaký byste doporučili nahrávač obrazovky?

Jaký byste doporučily nahrávač obrazovky?

Odpovědi
led

Pokiaľ myslíte záznam zvuku a obrazu z monitoru počítača
pozrite si a vyberte: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=záznam+mo­nitoru+a+audia

Radius

Pokud stačí jen sejmout obrázek obrazovky PC, tak k tomu nemusím mít žádný „nahrávač obrazovky“ a jiný program, ve Windows jen stisknu klávesu PriScn a celá obrazovka se uloží do souboru. Pak spustím např. IrfanView a stisknu Ctrl + V a celá obrazovka (ten snímek obrazovky) se ukáže a já si ho mohu uložit do souboru pomocí stisku S (Save As) a na disk PC (v .jpg).

kokos.cz

ja bych doporucil bandicam