ten který je

Jaký byl životní příběh této ženy?

Znáte nebo znal jste někdo legendární pražskou postavičku tzv.hraběnku?
Říkalo se že za první republiky byla majitelkou nevěstince.Také se o ní tradovalo,že ve stáří si vydržovala mladé chlapce,ale kdo ví?Pohybovala se většinou mezi galérkou a byla uznávaná a respektovaná persona.Nyní je už prý po smrti.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Už se tu o hraběnce psalo, já ji často potkávala ve Vodičkově ulici a kolem Karlova náměstí. Byla už na první pohled nápadná, protože nosila paruku s dlouhými blond kadeřemi, nápadně oblečená, dlouhé nehty, vysoké podpatky a k tomu starý ksicht.
Byla stará už před víc než dvaceti lety, takže určitě už dávno nežije, ale jak vidno, je nesmrtelná 🙂

Další odpovědi
Damiana

Jestli chceš vidět její životní příběh, sežeň si dokument Srdíčko od Filipa Renče.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jmeno-stare-damy-v-minisukni-a-lodickach

briketka10

my říkali hraběnka jiné ženě a to Evě Olmerové ta bydlela
nedaleko ode mě v Dejvicích, vodila si do svého bytu v
přízemí návštěvy tam se pořádaly mejdany až do noci..
pomalu jsem ji sledovala, jak chřadne a bylo mi jí líto, že
tak báječná zpěvačka upadá..
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/E­va_Olmerov%C3%A1

Rocker

Podívej se na http://www.you­tube.com/watch?v=j56Pe­OmslLQ

Tajemná

Tato stará dáma se smarogdovíma náušnice a je dávno po smrti. Ano titul získala přes postel a pak si ho koupila. Měla dvě dvě děti dceru a syna a ty byly na výchování u sedláka.

Sůwa

Omlouvám se za to zdvojení, ale před chvílí jsem si nainstalovala Operu a nějak se v tom ještě topím.

ten který je

ad sůva:také jsem jí viděl v centru.Bylo to v první polovině 80 let.Nic jsem s ní neměl.:-D

Sůwa

Já taky ne :DDD

Sůwa

Já taky ne :DDD

ten který je

😁