Avatar uživatele
Rokio

Jaký byl váš největší úspěch na základní škole?

Co jste největšího dokázali na základní škole?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 2974 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Coby osmáci jsme pro mladší ročníky připravili představení loutkového divadla. Na tehdejší dobu bylo perfektně vybaveno. Hráli jsme jakousi pohádku, kde zápasil udatný princ se zlým drakem. Do mikrofonu jsem v roli prince detailně tlumočil celý zápas, avšak vloudila se chybička a já namísto repliky „draku, zhyň tajemnou silou mého meče“ jsem nařídil „zhyň tajemnou silou mého moče“. Účinkující se tehdy smíchy zhroutili a opona šla dolů. Dlouho jsem díky této úspěšné premiéře nechodil ve škole po chodbách, nýbrž se plížil jen temnými zákoutími.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chachar1922

Že mě vůbec nevyrazili. :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Na prvním stupni vždy samé jedničky (pak jsem přestoupil na gympl), ale větší úspěch asi byly recitační soutěže – dotáhl jsem to několikrát na okres a jednou na kraj.
ségra: a jo, to ke mně taky – dokonce i v němčině :{)>

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Absolvování 9 tříd bez ztráty desítky ( bez propadnutí).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

První pětka až v 6. třídě a na hodinách chemie a přírodovědy jsem kutil cipoviny v kabinetu a do třídy jsem přicházel asi až 10–15 minut po začátku hodiny 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

chachá – podobně jako quentos – recitační soutěže – také jedenkrát kraj ;) Pak ještě celostátní kolo přes nástroj na ZUŠ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Třikrát jsem zvítězil ve vlastní tvorbě a recitaci básní, čtyřikrát vyhrál a jednou skončil jako druhý v matematické soutěži, pozvali mne do hvězdárny za můj fyzikální traktát, sestavil jsem svůj první virus a stáhl všechny kýžené soubory učitelů (nakonec jsem je jen tak smazal), v testu logiky jsem v šesté třídě předčil všech 500 žáků, v deváté třídě jsem složil maturitní zkoušku uveřejněnou ke studiu (nějaké roky starou) – byť s nepěknými známkami, tuším v osmé třídě se mi zdařilo zhypnotizovat první subjekt – po třech pokusech, … Bylo toho moc – těžko volit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Chození s Hankou H.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Několik recitací, ve 4. třídě i v krajském kole. Za úspěch považuju i to, že si ke mně chodili pro radu, pokud se to týkalo češtiny nebo angličtiny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

po celou dobu na ZŠ jsem neměla nikdy trojku na vysvědčení

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek