LuK4S3k CZ

Jaký byl váš největší trapas ?

Nejlepší odpověď
bolak

Těžko říct, nic z čeho by se normální člověk propadnul hanbou já za trapas nepovažuju, nicméně zkusím uvést pár příkladů toho, co by se za „trapas“ obecně dalo považovat.

Jednou mi vyteklo plnící pero v kapse a já si toho nevšim a protože často strkám ruce do kapes ten den mě nějak svrběl obličej, tak sem chodil normálně hodinu po městě po krámech, pak sem se vrátil do třídy na odpolední vyučování a to že mám celej obličej vod inkoustu sem si všim až vo pul sedmý večer, když sem se vrátil domu a podíval do zrcadla. Blbci ve škole mně schválně nic neřekli a pořád se tvářili strašně vážně a na všechno mi filozoficky pokyvovali hlavou a učitel, ten mě naschvál každou hodinu posílal s třídnicí a vyřizovat vzkazy kolegyním po kabinetech, jen aby se na mě taky podívali.

Igelitový návleky od doktora sou snad klasika, jezdil sem v nich autobusem z jednoho místa na druhý, byl to tenkrát hezkej den, pořád se na mě někdo usmíval, hlavně holky, zdravili mě úplně cizí lidi a jeden chlap na zastávce mě dokonce uznale plácnul do zad se slovy „bojuj! takhle se na ně musí“, do dneška sem nepochopil co to mělo znamenat.

Pak sem se jednou chystal do společnosti, ale u holiče už měli zavříno, tak sem řek bráchovi jestli by mě nevzal strojkem. Tak řek že jo a když sem přišel na tu oslavu, tak se mě hned ve dveřích jedna holka zeptala, proč mám na zátylku vyholenou p*ču…

Jednou na střední sme šli do jídelny a já dal kámošovi kartu, ať mi objedná. Nějak dlouho to ale trvalo, tak sem se šel po 25 minutách zeptat co s tím jídlem je, a tak zavolali kuchaře (ve školní jídelně) a ten se mi omlouval: „ano pane, hned to bude, momentíček“. Chvíli na to přines na čtyřech elipsoidních talířích pečenýho struha s dalšíma přílohama a dezertama v celkový ceně asi 450Kč. Ani se se to nevešlo na stůl. Celá jídelna mi tleskala, ostatní měli buchtičky se šodo za dvacku.

Jenou sem si uprdnul v kostele na plnou, zrovna když farář citoval nějaký verše z bible nebo co. Byli sme tam se školou, ozvěna jako prase a učitelka řekla že mi za to dá dvojku z chování.

Pak si ještě vzpomínám jak mi tělocvikářka v kabinetě řekla, že mám klukům tělocvičně vyřídit nějakej vzkaz, tak sem k nim přišel a říkám, „hele mám vám vyřídit..“… no jenomže já to mezitím zapoměl, a oni hned „tak co, dělej, co, co říkala“ a já nechtěl dát najevo jakou mám blbou paměť, tak povídám „říkla zhruba tohle..“ a pak sem začal na celou místnosti kdákat jako slepice (uměl sem ji skvěle napodobit). Mezitím ale učitelka dorazila a v tu chvíli už stála za mnou…

..to byl jen takový zlomek..

Zážitky ostatních lidí bys mohl najít i zde, mrkni na to ↓↓
>http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-byl-vas-nejvetsi-trapas-za-cely-zivot
>http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vas-nejvetsi-trapas
>http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/stal-se-vam-nejaky-trapas-a-jak-jste-to-resili-da-se-vubec-nejak-vybruslit-z-takoveho-trapasu
>http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-jste-zazili-nejvetsi-trapas
>http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-nejhorsi-trapas-se-vam-stal
>http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vas-nejvetsi-trapas-2
>http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zazili-jste-nekdy-poradny-trapas
>http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/stal-se-vam-nekdy-trapas-a-jak-jste-to-resili

Další odpovědi
anonym

Na bolaka nemám, ale něco by se našlo, co se dá publikovat. Jednou jsem v zamyšlení přijela s nákupním košíkem až do nedalekého bydliště. Hloupé bylo, že jsem před obchodem nechala kočárek se spící dcerou a přivázaného psa… Také nebyla špatná moje promenáda celým parketem při pauze taneční zábavy, kdy jsem cestou z WC měla pocit, že mi to fakt sluší, protože čuměli opravdu všichni! Až když jsem si chtěla u stolu sednou na židli, zjistila jsem, že mám sukni zastrčenou vzadu do kalhotek…Jednou za mlada odjeli rodiče na chalupu a já si pozvala do „volného“ bytu svého medika. Ještě než „k tomu“ došlo, rodiče se nečekaně vrátili. Naši se docela vyrovnali se situací a mamka pozvala mladíka na oběd. Už při polévce počala chudáka vyslýchat tak, že znervozněl, sáhnul do náprsní kapsičky u košile pro kapesník ale s kapesníkem mu vypadli i připravený rozbalený kondom a šup, spadl rovnou do talíře s polévkou! A co myslíte, že udělal? Ano, aby předešel průšvihu, pozřel ho…

anonym

Trapas neznám ani kdybych se lidem nechtěně ukázala nahá nebo před nimi upadla. Zasměji se a necítím se trapně.

SteimlX

heh tak moc hezkej pocit jsem zažil, když mě tatík asi ve 13 letech vzal na nudapláž(spíš takovou kombinovanou-já měl plavky) a zrovna když jsem měl „stání“, tak mě vyslal pro pívo..... vůbec se tam ty nahatý holky nechechtali DD zpštně vtipný, ale ta chvíle pekelná

pizlicka

bylo mi13......ve tride o prestavce jsme sedeli,povidali a najednou.....­.hvíííízd,my to ulitlo,v tom tic´hu hvízdlo pres celou tridu.a to koukala o dve lavice dál na mne ma platonicka laska.nastesti byly vsichni tak taktni,ze pokracovali v rozhovoru,jako by se nic nestalo.dodnes jsem jim za to vdecna:-)