Kepler

Jaký byl váš nejšťastnější kauf a který byly vyhozené peníze?

Odpovědi
Jiří Bohumil

V tomto smyslu jsem asi dost „šťastný“ člověk. Těch dobrých a „šťastných " kaufů, tedy po česku "kšeftů“ mám hodně. A nejlepší jsem měl na různých bazarech.
Co si tak aspoň momentálně vzpomínám, tak během tohoto roku třeba, přes internet koupě, zřejmě vůbec nepoužitého automatického tlakového hrnce, jehož cena se pohybuje kolem 2,5 tisíce a já jej koupil za 1 tisíc. A pak třeba, opět letos, i koupě na netu robotického vysavače Rob Zone, s drobnou, lehce odstranitelnou poruchou, za 5 stovek. Jehož pořizovací hodnota, i na bazarech, by se mohla pohybovat kolem 3–5 tisíc. A bylo by toho podstatně víc.
No a co se týká peněz doslova vyhozených, tak toho mám minimum.
Co si vzpomínám, tak jsem, asi před rokem, na rovněž uvedený robotický vysavač, který jsem získal už dříve a u kterého se nám poškodila řídící deska, jsem tuto desku zakoupil ze servisu za 1400,– Kč. A po týdnu co mi deska došla, jsem v jednom elektrokontejneru u nás našel vyhozený, přesně tento vysavač, v němž tato deska byla v pořádku, takže ta koupená byla koupena zbytečně. A na jiný případ si nevzpomínám.
Tož to asi tak.;-)