afro.minerva

Jaký byl váš nejoblíbenější večerníček?

Jaký byl váš nejoblíbenější večerníček? Já měla ráda Makovou panenku a Vílu Amálku.

Nejlepší odpověď
quentos

Pat a Mat ;{)=

Další odpovědi
Jahoda

Asi to byl Krteček, Hurvínek, Maková panenka, Víla Amálka. Později mě bavily večerníčky o zvířatech. Jako Méďové, Vydrýsek atd.

Džanička

Já jsem měla hrozně ráda krtečka a Ferdu mravence.Hurvínka a broučky jsem nesnášela a nesnáším do dnes.Nemám ráda loutky.

panenka

MAKOVÁ PANENKA A HURVÍNEK NA TEN JSEM SE DÍVALA RÁDA

anetadela1

Já měla ráda asi krtka jako dítě. Teď se mi líbí živě o zvířatech – Méďové, Vydrýsek, Madla a Ťap........

iwetax

To je jasný , Krakonoš.Na opakování se dívam pořád.
Má 7.měsíční dcera se ráda dívá na Krtečka, strašně se u něj řechtá.

Michal

Je jich víc: Krakonoš,Pat a Mat,Rákosníček a všechny večerníčky pana Smetany.Líbil se mi i Pes Filipes a spol.

Milda 123456

Těch titulů je více, ale asi mezi povedené patří Křemílek a Vochomůrka, Bob a Bobek, Včelí medvídci, Rákosníček, Pat a Mat a samozřejmě maxipes Fík.

Glladdiator

Krakonoš