panxnotdead

Jaký byl váš nejlepší výlet na ZŠ?

Můj nejlepší byly jednoznačně hory.

Nejlepší odpověď
quentos

na ZŠ stály výlety za prd, bylo to vono teprve až na gymnáziu. Myslím, že tehdejší pedagogickej dozor stále živě vzpomíná na vejlet na Máchovo jezero, kdy jsem se ztratil při orientačním závodě a hledala mě nejmíň tři hodiny severočeská policie :{)> ten by z jejich pohledu a ani z mého „nejlepší“ asi nebyl :{D> „nejlepší“ byl spíš Vranov.

Další odpovědi
Lucijej

U mně to byl jednoznačně ve 4. třídě čtyřdenní výlet do Německa, kde jsme navštívili úžasnej zábavní park. Výlet byl výborný nejen proto, že ho hradila německá strana, ale taky jsem se tam seznámila jedním klukem Marcem, se kterým jsem si dopisovala až do devát třídy a po letech jsme se našli na facebooku :o)

Ale taky byly výborné klasické výlety na Mácháč a na Seč.

M.

Baví mě pořádně snad jen lyžáky. :)

veveve

Třídeňáky! :)

venkovan

Na vojně – exkurze s brigádou v pivovaru.
Na zš to občas něco bylo, ale na střední jsme byli pořád někde pryč a potom už nic moc až na tu vojnu. Což vojna byla stejně celá výlet.

pizlicka

škola v prirode ve treti tride.tam jsem vyhrala zavod v bobování.