Hoki

Jaky byl vas nejkradsi vztah s partnerem ?

A nejdelsi ??

Nejlepší odpověď
Drap

Nedokáži limitovat nejkratší, takových těch lehkých vztahů několik. Ale opravdu vážný vztah mám stejně dlouhý ten dlouhý s tám krátkým. 7 let jsme spolu chodili a poktačujem 65letým manželství. Kdy to skončí ? Netuším

Další odpovědi
anonym

Nejkratší vztah jsem neměla žádný a nejdelší (doufám) trvá zatím skoro tři a půl roku. Předtím jsem nikoho ve vážném vztahu neměla.

arygnoc

ten najkratší „kontakt“ by som nenazýval vzťahom, jednalo sa o obchod.

A ten najdlhší zatiaľ trvá (aspoň to tak vyzerá).

anonym

Nejkratší vztah s partnerem? To ale v tom případě není partner, ale člověk „na seznámerní“ – setkáví u kávy a za hodinu bylo jasno.
Nejdelší? Manželství s alkoholikem trvající 27 let a rozvádění a řešení porozvodových záležitostí dalších 6 let. Takže dohromady 33 let.

ReHu

Co znamená nejkradsi?
Že by krátký?
A nejdelší? Dobrý?

01Ricco

Nejkratší asi 10 minut, ale zase intenzivních 10 minut
Nejdelší stále trvá

pizlicka

nejdelsi 20let.nejkratsi-4mesice.

jendahun

Nejkratší do snídaně,nejdelší bude příští rok dvacet let.Prý.Já si to už nepamatuji.Asi to tak bude.Partnerka má vždycky pravdu.

anonym

Nejkratší asi tyden a nejdelší zatím trvá :) 9 měsíců :D