Butters_xD

Jaký byl podle Vás nejlepší prezident ? (1918–2020)

Nejlepší odpověď
Kepler

Ten první.

Další odpovědi
Autista

Nu jelikož jsme moc dobrých prezidentů v tento čas neměli ať už komunistických nebo demokratických tak já osobně volim T.G. Masaryka

Kelt

Určitě Masaryk. Za jeho vlády se narodili mí rodiče a proto jsem se mohl pak narodit i já.

anonym

Ani jeden z prezidentů nebyl a není můj favorit. Nicméně T. G. Masaryk byl zřejmě z nich nejschopnější reprezentovat úřad se ctí. Na druhou stranu tak, jak nakládal se svým úřadem (velmi aktivně), mě netěší, že tento zvyk se promítl i v dalších epochách.

DoTazatel

Žádný.