MirKop

Jaký byl podle vás nejlepší film za rok 2014?

Doplňuji:
U mě to byly filmy: Hvězdy nám nepřály, Lucy, Úsvit planety opic, Herkules a Hobbit: Bitva pěti armád.

Nejlepší odpověď
anonym

Úsvit planety opic,Labyrint: Útěk ,Vzestup říše ,Díra u Hanušovic ,Pompeje 3D
Doplňuji:
A jak je to u tebe?

Další odpovědi
Keret S 75

U mě jednoznačně DIVERGENCE, bavilo to i mího bráchu…
a to je co říct!

Pepa25

Hvězdy nám nepřály nebo Chlapectví (z toho, co jsem viděl)

Klára K.

Já mám hodně ráda film Grandhotel Budapešť, který letos vyšel :)

dejavu

Z cizích filmů se mi letos líbila komedie Co děláme v temnotách a drama Křížová cesta. Televizní seriál č. 1 byl letos Knick: Doktoři bez hranic. Z českých filmů jsem v anketě o diváckou cenu Českého lva hlasovala pro Fair Play. Lze hlasovat ze všech letošních nominovaných. http://www.csfd­.cz/cesky-lev/