luckykubrt

Který byl podle vás nejlepší a nejhorší den v roce 2017?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ten nejhorší 1. leden a nejlepší – doufám že dnešní! Celý uplynulý rok jsem přežil relativně ve zdraví, nesrazilo mě žádné auto, nepostihla mě žádná finanční katastrofa a vyhrál jsem termohrnek. Co víc bych si mohl přát?

Další odpovědi
marci1

Nepostihlo mě nic „hrozného“, vše plyne v klidu a pohodě a doufám, že tak bude i nadále. Tudíž ty nejlepší dny byly celý rok a fofrem utekly! 🙂
A dění doma a ve světě? Více mě zajímají pozitivní zprávy.

ivzez

Nejlepší byly všechny kromě Silvestra a nejhorší byl Silvestr. Tady rachejtle
„tradičně“ už od odpoledne (ještě spíše ojediněle) a postupně jich přibývalo.
Teď už skoro hodinu „jedou naplno“, zmírní se to až někdy kolem půl čtvrté…
Do té doby nemá cenu zkoušet usnout.