Kopta

Jaký byl nejrychlejší čas hasičů na místo požáru?

Nejlepší odpověď
honza19hk

jednou hořel přímo před naší stanicí OA , i přesto,že jsme neměli tento výjezd hlášený,jsme byli u požáru během 3 vteřin,jen co jsem vyběhl ze stanice a povyjel s CAS 32 T815 a během 10 minut byl požár zlikvidován.. když hoří auto 20m od stanice,by bylo zbabělý ho nechat shořet.

Takže dojezdový čas se odvíjí jak dlouhou trasu máš jet a za jakého počasí,delší cesta bude v zimě než např v létě.
taky záleží na tom s čím jedeš,pokud jedeš s RZA tak ten jezdí i přes 120km/h,pokud jedeš s CASkou tak max 100,pak už by to asi bylo nebezpečný,pokud jedeš s nějakou speciální technikou(šta­fle,jeřáb, popř vyproš´tovací tank tak těch 80km/h maximálka. S tankem tak 60km/h.

Další odpovědi
Drap

Co je to za otázku. To je asi odvislé od vzdálenosti. Kdyř hořelo před požární zbrojnicí, tak tam byli za 30 sekund. Mě když hořel dům, tak přijeli dobrovolní hasiči asi za 8 minut.

venkovan

Když při hasičském bálu Frantovi začala hořet koudel u zadku (uviděl před hospodou svojí Mařenu v intimním objetí s Vencou), tak několik vteřin.