bolak

Jaký byl nejdůležitější okamžik ve vašem životě?

Ten nejzásadnější úplně ze všech, a uvědomovali jste si to v tu chvíli?

Nejlepší odpověď
arygnoc

keď som si uvedomil, že som prežil vlastnú smrť.
zmenilo to úplne zásadne môj život.

len tak mimochodom: nebo ani peklo nie je.

Další odpovědi
kapka

Narození prvního dítěte, určitě. To si člověk opravdu v tu chvíli uvědomí, jak je to velká životní změna – tedy důležitý okamžik.

zvedavaholka

Pro mě zatím nejzásadnější okamžik je, že jsem se přestěhovala od rodičů z vesnice do města, může se to zdát banální, ale pro někoho, kdo měl věčně někoho za zády a samostatnosti ho neučili je to dost těžké… prostě jiný život. Věřím, že za pár let se ten nejdůležitější okamžik změní a bude to narození dětí. Tomu aspoň věřím.

mosoj

Když jsem se narodil. V tu chvilku jsem si uvědomil že přicházím z minulého života do současného.

anonym

Jistě, narození mého syna. Nic lepšího už v životě nebylo, teda zatím..

bolak

kapka: druhý už je docela nuda co? :)

kapka

jooo, nudááá ! 😁
Ale tak víš co, to už víš do čeho jdeš, rodina už nějak umí s děckem fungovat a přijdou jen další děti. První je prostě první… 🙂

gagaga

Muj prvni org .....

  • iv-

bolak

https://www.go­ogle.cz/#output=se­arch&sclient=psy-ab&q=orgonit&oq=or­g&gs_l=hp.1.2­.0l4.183.6792­.0.13495.22.11­.6.5.8.0.216.1303­.2j8j1.11.0..­.0.0.0..1c.1.17­.psy-ab.vWELXhiOmy­Y&pbx=1&bav=on­.2,or.r_cp.r_qf­.&bvm=bv.48293060,d­.bGE&fp=f4256da­cee97cbd2&biw=­1527&bih=801 ?

gagaga

presne takovej ! :)

kapka

ahá, orgonit, a já furt, co by to mohlo být… 😁
A zdravím -iv- 🙂

gagaga

:) kapi, koukejte se nam sem vracet casteji ! :p