Avatar uživatele
Lenka___

Jaký byl nebo je největší podvod v dějinách?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym před 3360 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Největší podvod v dějinách je daň z příjmu a daň z vlastnictví nemovitosti:-(((

Člověk je trestán za to, že se snaží:-(((

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Ke všem spravedlivé sociální zřízení…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Že by to byla Česká kuponová privatizace ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

únor 1948
bez něho by jsme se měli minimálně jako v Rakousku a ani ta kupónová privatizace by nebyla nutná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Největší podvody (meřeno počtem okradených a objemem zpronevěřených peněz) byly klasické pyramidové hry alias Ponziho schémata. Rekordmanem se asi stal prosnulý Bernard Madoff (minimálně v kategorii jednotlivců), neboť pronevěřil neuvěřitelných 65 milard dolarů, což je 1000× víc, než proteče ročně naším státním rozpočtem …

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Ma­doff_investmen­t_scandal

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=i8SKl4qZHLo
Doplňuji:
(zapni titulky)

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Nabozenstvi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
isteron

Únor 1948 bol vybavený už na Jaltskej konferencii, keď si mocnosti rozdelili Európu na východ a západ. Už nám aj Marshalov plán zakázali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Že všichni komunisti měli už dávno viset a byl by klid.
Doplňuji:
Barbakane hodně se mýlíš s tvým psaním :cituji tvá slova:Jugar, bylo by mi to líto, kdyby pověsili tvé prarodiče, rodiče a další členy, určitě rozvětvené, rodiny.

PS:
Jsi na velkým omylu a zřejmě jsi komunista,jinak by se tě to nedotklo.Neznáš moji minulost natož minulost mých rodičů a prarodičů.Jeden velkej omyl z tvé strany.Jsem antikomunista a taky ateista,to asi vše.Jen ještě mi zbývá dodat,že jsem zastáncem swastiky,ale tu asi taky nepochopíš.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Převzetí moci v roce 1989 Havlem, kuponová privatizace Klause, rozkrádání státního majetku do roku 2013. Je toho mnoho.
P.S. Jugar, bylo by mi to líto, kdyby pověsili tvé prarodiče, rodiče a další členy, určitě rozvětvené, rodiny.
Doplňuji:
Nechápu, proč si jugar nechal odstranit svůj příspěvek, vždyť je demokracie a každý má právo vyjádřit svůj názor!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
střevo

@zzzlatokopka

u daně z příjmu jsi vedle, jak ta jedle – páč to je základem kapitalistickýho státu.
ale daň z vlastnictví – ta vodporuje (už nejen) zákonu slušnosti,,,!!!,,, spravedlnosti a ústavě,,,

de vo svobodu jednotlivce(a jen vo to šlo, dyž se zakládaly USA)

počkej až nám náš orwell někdy spočítá kolik máme vozidel(auto, moped, kolo, kolečkový brusle), kolik vobytný plochy, kolik hrnků, kolik zubů, kolik bot, kolik
hodinek, telefonů, televizí a rádií…

politika Orwella, kerej na tohle příde by měli hned poslat na Guantanámo do klece 😉

před 3360 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek