Lenka___

Jaký byl nebo je největší podvod v dějinách?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Největší podvod v dějinách je daň z příjmu a daň z vlastnictví nemovitosti:-(((

Člověk je trestán za to, že se snaží:-(((

Další odpovědi
gecco

Ke všem spravedlivé sociální zřízení…
😉

Drap

Že by to byla Česká kuponová privatizace ?

Mirdas

únor 1948
bez něho by jsme se měli minimálně jako v Rakousku a ani ta kupónová privatizace by nebyla nutná.

Pepa25

Největší podvody (meřeno počtem okradených a objemem zpronevěřených peněz) byly klasické pyramidové hry alias Ponziho schémata. Rekordmanem se asi stal prosnulý Bernard Madoff (minimálně v kategorii jednotlivců), neboť pronevěřil neuvěřitelných 65 milard dolarů, což je 1000× víc, než proteče ročně naším státním rozpočtem …

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Ma­doff_investmen­t_scandal

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=i8SKl4qZHLo
Doplňuji:
(zapni titulky)

setapouch

Nabozenstvi.

isteron

Únor 1948 bol vybavený už na Jaltskej konferencii, keď si mocnosti rozdelili Európu na východ a západ. Už nám aj Marshalov plán zakázali.

anonym

Že všichni komunisti měli už dávno viset a byl by klid.
Doplňuji:
Barbakane hodně se mýlíš s tvým psaním :cituji tvá slova:Jugar, bylo by mi to líto, kdyby pověsili tvé prarodiče, rodiče a další členy, určitě rozvětvené, rodiny.

PS:
Jsi na velkým omylu a zřejmě jsi komunista,jinak by se tě to nedotklo.Neznáš moji minulost natož minulost mých rodičů a prarodičů.Jeden velkej omyl z tvé strany.Jsem antikomunista a taky ateista,to asi vše.Jen ještě mi zbývá dodat,že jsem zastáncem swastiky,ale tu asi taky nepochopíš.

anonym

Převzetí moci v roce 1989 Havlem, kuponová privatizace Klause, rozkrádání státního majetku do roku 2013. Je toho mnoho.
P.S. Jugar, bylo by mi to líto, kdyby pověsili tvé prarodiče, rodiče a další členy, určitě rozvětvené, rodiny.
Doplňuji:
Nechápu, proč si jugar nechal odstranit svůj příspěvek, vždyť je demokracie a každý má právo vyjádřit svůj názor!

střevo

@zzzlatokopka

u daně z příjmu jsi vedle, jak ta jedle – páč to je základem kapitalistickýho státu.
ale daň z vlastnictví – ta vodporuje (už nejen) zákonu slušnosti,,,!!!,,, spravedlnosti a ústavě,,,

de vo svobodu jednotlivce(a jen vo to šlo, dyž se zakládaly USA)

počkej až nám náš orwell někdy spočítá kolik máme vozidel(auto, moped, kolo, kolečkový brusle), kolik vobytný plochy, kolik hrnků, kolik zubů, kolik bot, kolik
hodinek, telefonů, televizí a rádií…

politika Orwella, kerej na tohle příde by měli hned poslat na Guantanámo do klece 😉