Angi-Shy

Jaký byl název této stavebnice?

Hledám stavebnici z dětství, asi se už neprodává, ale chtěl bych jí vidět alespon na obrázku. Bratranec jí dostal v 90 letech v takovém velkém plastovém šedivém kufru (myslím že se stavebnice prodávala přímo v něm). Z té stavebnice se stavěli různí roboti dle libosti, žádný návod opravdu nebyl. Vše bylo na bázi malých direk a špuntů. Jako spoje se taky daly používat krátké, střední a dlouhé žluté gumové trubky, ty si pamatuji nejvíc. Ve výbavě to mělo i náhodné zbraně jako třeba kulatá pila. Mělo to i kabinky s otevíracím plastovým sklíčkem.
Nevzpomene si někdo na název stavebnice nebo výrobce? 100% to nebylo českého původu.

Odpovědi
Beno

Na internetu jsou nějací roboti.
https://www.le­go.com/cs-cz/kids/super-mario