štamgast

Jaký byl Albert Einstein povahově?

Nejlepší odpověď
annas

V podrobném životopise se dovíte i o povahových vlastnostech tohoto vědce.

Zdroj: http://www.apache1­.webz.cz/rela­tivita/zivoto­pis.htm

Další odpovědi
Drap

Nemohu hodnotit jeho povahu. Neznal jse ho.

anonym

Přesně to nelze popsat, chtěl bych ale zabírá to moc času. Přiblížil bych povahu Einsteina k povaze zdejšího Quentoše. Prostě normální, to, že Einsteina neměli sousedé rádi, za jeho později vytvořený životopis médii mohou. No? Já mezi nimi rozdíl nevidím.