holcicka3158

jaký byjste dali název webovkám (prodej modního oblečení) ??

milé slečny,dámy,paní …jaký by jste dali název webovým stánkám s modou(prodej­..především aktuální mody pro mladší)tak bay vás zaujal,.abyj jste na něj klikli…díky za tipy;)

Odpovědi
Emefej

O úspěšnosti webové stránky rozhodují důležitější faktory, než jenom její název. Některé úspěšné stránky mají nesmyslné názvy a přesto na ně lidé klikají, třeba Aukro, Alza, Google apod.

anonym

Milé slečny,dámy,paní …
chcete módní ošacení?
Nemusíte brouzdat netem
u nás je móda hitem.

Nemusíš být za socku
módu máš už v našem shopu.
(šopu psát nebudu, to by spíše odrazovalo, kdo zná význam)

Krakis

Hlavně bych to napsal alespoň spisovně… 🙂