Lenna105

jaký by měl být ten správný podnět, abych se „rozhýbala" a rozhodla se vycestovat?

Mám v hlavě myšlenku, která se dere ven, ale nikdy se neprodere napovrch, tolik toužím vycestovat. Je jedno jesli za hranice svého města nebo do ciziny,ale stále mě svírá pocit, že to nedokážu a taky si myslím, že nad tím moc přemýšlím, než abych se spontánně vydala pryč. Je něco co mě může podpořit a „rozhýbat" z místa, teda kromě té touhy?

Odpovědi
ReHu

Ta touha není jednoduše dostatečně silná.

zjentek

Začni se zbavovat všeho, co máš „ráda“. Začni rozdáváním a prodejem věcí a mentálně si pomalu odvykej na známé, rodinu a okolní krajinu s podmínkama, jak je znáš ty. Pak se ti to, zničehonic, podaří.

ivzez

Souhlasím s ReHu:

Kdyby ta touha byla opravdu dostatečně silná,
nic by ji nedokázalo zabrzdit.

Lenna105

ReHu: Věř, že ta touha je opravdu silná ba obrovská, ale něco uvnitř mě brzdí.