Vlosa_xD

Jaký byste mi doporučili mobil do 5 000 Kč?? Hlavně aby byl dobrý Android, nejlépe 5.0 či 5.1, a dobrá paměť.

Také dobrý fotoaparát.

Odpovědi
Hnidopich

Tak to asi šupky dupky do bazaru, možno i postát chvíli venku v mrazu a vstupujících se nenápadně, asi jako když se dříve nabízely bony před Tuzexem, poptávat.. „nemáš mobil, za 3 tácy?“ a podobně. Částku možno i upravit dle vzhledu přicházejícího a pokradmu se rozhlížejícího individua.. Ale vážně, v bazoši se dá ledacos sehnat a nemusí to být shit.