kari24

Jaky by jste doporučili mobil??

Sony Xperia Z1 compact nebo Samsung Galaxy S4 mini?? Chci si koupit novy telefon a pořad si z nich nemůžu vybrat.. Mate s nimi nějaké zkušenosti? Děkuji za odpověď.

Odpovědi

Vyprdni se na drahý značky…
http://www.zo­pomobile.cz/p/zo­po-zp980-c2-32gb-cerna/

HOLAS

Mě se taky líbí oba mobily, jen Z1 je výkonější, bude mít lepší úpravy (voděodolnost, NE vodotěsnost – už jsem nejednou u Z,Z1 viděl oxidaci) ale stojí o 4–5k víc. S4 má infra pro ovládání televize, ale má tam spoustu předinstalovaných sra… Z1 zase lépe sedí do ruky

Já jsem pro Sony (jsem s tou značkou spokojen už léta) ale řeknu to i ze servisního hlediska. Když by to nedej bože spadlo, tak u sony se musí vyměnit LCD+dotyk, ikdyž LCD jede. U samsungu se dá vyměnit pouze to vrchní sklo (pokud nerupne taky LCD)

na zopo, xiaomy, prestiqio atd bych se vybodl úplně. Ano je to silnej stroj za dobrou cenu, ale jakmile se tam něco pokazí, nikdo to neopraví, nejsou na to příslušenství, baterky, náhradní díly, prostě nic