kominiks

Jaký by byl váš výběr? Přátelství a trávení volného času s tibetským mnichem nebo s „vlkem“ z Wall Streetu?

Odpovědi
Drap

Já bych si vybral na přátelení Sněhurku.

Tw!st

To je zajímavá otázka. Od jakživa se zajímám o byznys, od profíka na Wall Streetu by se dalo získat mnoho zkušeností. Naopak od tibetského mnicha se naučit vyrovnanosti, klidu na duši, disciplíně. Upřímně nevím, těžká volba.

DoTazatel

„Vlk z Wall Street“ je lichvář, který vydělával na podvodech… nic spojeného se skutečným poctivým podnikáním, investováním.
Proč se vůbec rozhodovat o přátelství s někým takovým… už jen kvůli životu jaký vedl a jak dopadl. (To jak a na čem vydělával taky není žádná věda).

Vlk z Wall Street – ať už kniha nebo film – a stejně tak Wall Street (1987) nenabízí nic skutečného ani užitečného.
(Totéž platí o častých citacích, které jsou z těchto filmů a tak často se používají… nejsou pravdivé).

marci1

S veselým mnichem v lůně nádherné a čisté přírody. 🙂

Ametyst

S tibetským mnichem, bez rozmyšlení.