zjentek

Jaký by byl příval turistů do města, které by zlegalizovalo hulení konopí se vším, co k tomu patří?

Dokáže to někdo odhadnout? Tak vezměme například Opavu. Vše by v ní zůstalo stejné, jako před volbami, ale městská pravidla by byla nastavena jako kdysi (před příchodem EU) v Amstru, včetně hulishopů atd. Dá se odhadovat, jaký zisk by počin přinesl do městského rozpočtu? Nešlo by pak v Opavě o takovou „malou arábii“ ve státě českém? Anebo jak by to podle vás v Opavě vypadalo? Já myslím, že by sem tzv. přilétal celý svět. Pletu se hrubě?

(Vím, že Piráti si ve volbách ani neškrtli a postaral se jim o to volič, čili otázka je ČISTĚ HYPOTETICKÉ, bo včil si v zemi české ani neškrtne hulič.)

Nejlepší odpověď
JežíšKristus

Jak se změnila pravidla v Amstru po vstupu do EU? Vždyť Evropský soudní dvůr judikoval, že coffee shopy (prodejny marihuany) jsou v pořádku.

Nemyslím si, že by se něco extra stalo. Kdo chce dnes hulit, tak hulí. Lidi kouří cigarety, pijí alkohol, ale marihuana (která je z těchto tří věcí nejméně nebezpečná) má mít nějaká zvláštní pravidla? Není důvod.

Další odpovědi
hapiky

Zisk by nepochybně (z trávy) byl, ale co důsledky? Pokud by tam jezdily jen turisté, tak dobrý, ale prajzáci by si určitě také pikly.
Konopí by už nebylo jen lékařské, ale byl by to bohužel dobrý start pro všeobecný návyk na drogy a to je tragédie.

zjentek

JK, tak si tam zajeď a rozhlídni se… vnímej atmošku. Ne jen v ČRdeli byli lidé po vstupu do EU ve své přirozenosti utlumeni, patrný je to prakticky v celý Evropě. A je to škoda a k ničemu, bo přestože má slušný Evropan strach z neexistujících bůbáků, kriminalitu to nijak neovlivnilo a tudíž neklesla. A je to škoda, neboť bubákem strachem zjevně trpí jen ti poctiví, citliví a slušní lidé, zatímco bezcharakterní zvěrstva EU neřeší.

„A to si kuř, že prooritou každýho "hlavouna“ a to nejen v politice je UTLUMIT přirozenost veselého a šťastného člověka. Jen tak totiž mohou tyto bezvýrazné mumie, pokládající veškerý obal kolem vlastního mozku za cosi naprosto zbytečného, mít taky peníze a majetky." Zjentek

(Já je dráždím nejvíc, bo jsem jim na to přišel, víš? /:

Nic, opatruj se, musím frčet… ruky hluboko do hlíny A JEDU.

zjentek

…Prostě cestuj a vnímej, to je celý.

zjentek

Hapiky to on NĚKDO V NĚJAKÉM odvětví/oboru upřednostňuje důsledky před ziskem?

Povídej, to je mně novinka!

zjentek

Nedávno se tU řešilo (včetně samotného velkého a statečného Aliendrona) „KAM SE PODĚLA PROSPERITA“. Tak bych rád UPŘESNIL takovou maličkost, kterou člověk v „rozvinuté“ společnosti snadno přehlédne:

Prosperita jde v konečném důsledku DO HAJZLU právě se ziskem. Zjentek

zjentek

Jó, kámo, nadčasovost si nikdo nekoupí! Musí se narodit S NÍ v žilách! (;