Drap

Jaký budete mít letos stromeček ?

Já tradiční jedličku. Mám ji v kyblíku již řadu let. V létě je venku a na vánoce v obýváku.Přikládám jeden tip, na nízkonákladový vánoční stromeček
http://letecka­posta.cz/433677894

Nejlepší odpověď
Illines

Ja ,letos jen par smrkovych vetvicek pro vuni.Ale ,pujdu ven a ozdobim jeden maly smrcek ,jablickama a orechama i jinyma dobrutkama pro zviratka.Letos budu s nima travit vanoce.

Další odpovědi
hanulka11

správně je i voňavý a nezabere moc místa:D:D:D

sevos

Už pár let máme na dvoře v květináči borovičku,tak ji kluci nazdobí a třeba pod ní něco bude.

Nykki

My máme každoročně borovičku, kupovanou…

Ale na balkoně nám již 4 roky roste smrček a ten si také vyzdobujeme…

strapanka

Ja tento rok nebudem mat deti doma ako inokedy, a hened na 1. sviatok vianocny idem k rodicom, takze domov som si kupila len taku sotva metrovu jedlicku v kvetinaci, ab som si ju ozdobila a potm ju vo vhodny cas zasadim pred bytovku, kde nam pred dvomi rokmi mesto vypililo krasnu brezu, ale doteraz nezasadilo ziadnu nahradu, hoci zo zakona vyplyva, ze musi… Ze nemaju peniaze. Tak mesto aj susedia budu mat „Jeziskovu jedlicku“. 🙂

zzzzz

já ten co každý rok, umělý. Nazdobím ho do bílé a stříbrné. 🙂

anonym

Nebudeme mít žádný vánoční stromeček – ani bychom ho neměli čím ozdobit.
Doplňuji:
Nejraději mám jedli, ale nikdy u nás jako vánoční stromeček nebyla použitá. Vždycky borovice a nebo smrk. Jednou jsem ozdobila dokonce palmu.

pizlicka

zadny.vanoce neslavim.