Jaký bude život na zemi za 56 let?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=gWkilDwbDJY
Doplňuji:
Za 59 let od roku 2012 podle výpočtu by měla udeřit v plné síle již 2. vlna dvojnásobného rozmnožení lidstva,které chce pitnou vodu,mít kde bydlet,práci…

Nejlepší odpověď
briketka10

to nevím, ale trápí mě jen, jak na tom
budou děti a všechna ubohá zvířátka : /

Další odpovědi
mosoj

Za cca 50 let se očekává v USA největší sucho za posledních 1000 let.
Ono to nebude jenom v USA.
Pokud ovšem, v té době, někomu nějaká voda bude chybět.

anonym

Za 56 let bude svět vypadat naprosto jinak než dnes. Očekávám další (průmyslovou/e­konomickou/ná­boženskou) revoluci tak za 30 let. S narůstajícím počtem válek a konfliktů se osudná změna blíží stále rychleji…

dědapetr

Člověče tobych tak rád věděl,ale za svůj život jsem slyšel a četl tolik scénářů na budoucnost lidstva a nic se stoho nesplnilo.Vždy to bylo jinak.

arygnoc

nebude.

;-Q

anonym

Za 56let tu už nebudu,tak nemohu posoudit jak to tu bude vypadat,snad se moje děti a vnoučata budou mít dobře.