Lotty

Jaký bude déšť v roce 3150?

Zajímaly by mě vaše názory ohledně vzdálené budoucnosti a chování přírody. Píši totiž příběh z budoucnosti a tak se sem budu asi na takovéhle nesmysly chodit ptát častěji. Vezměme v úvahu to, jak ovzduší znečišťují továrny, jak je kupříkladu v Asii silně znečištěna řeka, jak se kdysi do řek dostávaly fosforečnany a jiné chemikálie. Myslíte, že třeba každý takový déšť bude pro stromy jejich posledním deštěm? Ano správně. Narážím na deště, které zdevastovaly některé lesy. Jen si přesně nevybavím jejich přesný název. Také by mě zajímalo, no, on určitě bude rozdíl, jak v tamější době bude vypadat ten lehký letní deštík a nebo monzunový slejvák. Horší bude ten slejvák. Ale myslíte si, že i ten letní deštík dokázal ublížit lidem? Prosím, zamysleme se společně nad tímto tématem. Budu vděčná za jakoukoliv odpověď. Díky moc.

P.S.
Nejzajímavější nápad bude využitý v mé povídce, kterou píši. Nese název Carin a mág. Víc neprozradím. Teda pokud by na ni někdo nezaložil nové diskuzní vlákno ;o)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já jsem shlédl film úder na planetu zemi, který pojednává o tom, jak by to vypadalo na zemi po nárazu meteoritu. Je to film spojený s dokumentem, doplněný nejen úvahou ale i pokusy odborníků.
Zde je názorný příklad dešťů, které by byly velmi kyselé, vlastně kyselina. Musel bych se na tento film znovu podívat, abych řekl příčinu, ale domnívám se, že je to ve spojení s požáry a vyvrženou horninou do ovzduší.
Takže i takto by mohly být deště ve vzdálené budoucnosti.
K závěru otázky odpovím, že je jedno, jestli slejvák nebo deštík by ublížil, když by pršela vlastně kyselina.

Další odpovědi
anonym

DOBRÝ DEN LOTTY.MÁTE OPRAVDU VELIKOU NADĚJI,ŽE TENTO SVĚT BUDE EXISTOVAT JEŠTĚ V ROCE 3150.VIDÍTE SAMA CO SE DĚJE A TO JE TEPRVE ZAČÁTEK.VĚŘTE MI-JE A BUDE HŮŘ A HŮŘ.NENÍ TO POZITIVNÍ PŘEDPOVĚĎ,ALE JE NAPROSTO SKUTEČNÁ A PRAVDIVÁ.MNOHO LIDÍ NA TÉTO ZEMI ČEKÁ ,ŽE SE TO VŠECHNO NÉJAKÝM ZPŮSOBEM ZLEPŠÍ A NIC PROTO NEDĚLAJÍ.MŮŽETE NAPSAT TEDY SCIFI ROMÁN KE KTERÉMU VÁM PŘEJI HODNĚ PŘEDSTAVIVOSTI­.PODLE FOTOGRAFIE JE VIDĚT,ŽE MÁTE ODVAHU A ODHODLÁNÍ PSÁT DOBRÝ ROMÁN A JTE PŘÍJEMNÁ,CITLIVÁ A HEZKÁ.JE MI TEDY LÍTO, ŽE VÁS NEMOHU POTĚŠIT PROTOŽE BYCH LHALA.PŘEJI VÁM TO NEJLEPŠÍ-ZAJ-PO

Zdroj: víra,pravda,bible skušenost s BOHEM.

člověk

za několik desítek let,lidé přijdou na energii,která nebude znečišťovat a bude nevyčerpatelná,
není tajemstvím,že velkofirmy zabývající se energii elektrickou a pohonovou,
mají v trezorech zamknuty několik zázračných patentu,že třeba auta jezdi na vodu a el,energii,lze zíkávat ze vzduchu.protože jde především o peníze nesmí toto být zavedeno.
a když se podíváte o 500 let dozadu na techniku lidstva a znásobýte to osmkrát,zjistíte,že vámi uvedeném datu,bude člověk chován počítači v zoologických zahradách

FOG

Pokud se lidstvo tohoto data dozije,tak si asi bude moci naprogramovat libovolny lijak ci dest a naplmi nase zname „porucime vetru,desti“.

Unka

Déšť v roce 3150?? Myslím, že v tomto roce lidé na planetě Zemi nebudou. Buď budou na jiné planetě nebo nebudeme vůbec. Pokud bychom předpokládali, že na Zemi lidé ještě budou jsou tu 2 varianty. 1. Lidé si už dávno předtím uvědomili, jak se k planetě chovají a životní prostředí zachrání a tudíš bude déšť „normální“ 🙂 2. V opačném případě bude déšť tak kyselý a jedovatý, že člověk který zmokne bude mít vážné zdravotní problémy; stromy, keře, rostliny bude hubit. Voda bude od deště silně znečištěná, takže budou muset existovat speciální čističky aby člověk mohl vodu využívat.

Je to asi tak trochu přitažené za vlasy…ale co víme???