toxino007

Jaký běžecký pás?

Dobrý den chci si koupit běžecký pás a rozhoduji se mezi dvěma a to InSPORTline Gallop nebo MASTER F-35 také jsem si všiml nového pásu ACRA 05-GB4600 který zaujme cenou a specifikacemi ale bojím se že je nekvalitní jsem těžší běžec tudiž nechci nic „aušusového“ pokuď máte zkušenosti s některým uvedeným pásem tak prosím napište
Mockrát děkuji.

Odpovědi
Alesh

vyhozený prachy, choď běhat ven do přírody, to tě nebude stát ani korunu (boty a oblečení nepočítám, to by sis musel pořídit tak jako tak)

toxino007

Takovou odpověď jsem nepotřeboval. Chci běhat v pohodlí domova na odpružené ploše nastavovat si rychlost a sklon.

Alesh

a sedět u toho na gauči by nechtěl? 🙂