AmazedWolf

Jaký bezdrátový internet?

Je v Praze 5 nějaký bezdrátový internet s rychlostí aspoň 30 mb/s? Bydlím v domě kde není možné na střechu nainstalovat anténu, ani kabelový internet není možný, takže bych potřeboval nějakou krabičku do okna, jestli je něco takového možné.

Na mobilní operátory jsem už koukal, ale ty mají omezené množství dat. Já potřebují něco na hraní her a stahování filmů.

Odpovědi
gecco

Pokud bydlis v miste pokrytem LTE, muzes to zkusit…
Operatori nabizi mesic na vyzkouseni (aspon Vodafone) – takze to vyzkousej – ale u TM a O2 jsou komunikacni rychlosti omezene jeste i podle tarifu, kteri si zvolis.
_____________­_________________________
Aha – v tom pripade neporadim…
Leda jeste muzes zkusit nejake wifi pojitko v okoli – ale to nepocitej ani s nejakou extra rychlosti a ani se stabilitou – takze na hry taky nic moc…

Minas

Z jakého důvodu není možný kabelový internet?

PetrMalec

Bezdrátový internet volit až jako poslední možnost, nemáte v místě bydliště nějakou optiku?