redy

Který avatar zde se vám líbí?

Mně se líbí hned několik – kuřátko, oko, kytky a i některý přímo z odpovědí cz. Je jich víc, třeba…

Já vím, nic moc – ale když jsem zvědavá, s tím nic nenadělám 🙂
Když to někdo smázne, tak se stejně nenaštvu:-) Děkuju

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud jen avatar (bez otázek a odpovědí), tak třeba : smějící se smajlík, slunečnice, leknín, fialové oko, Kepler, Džanička, ivzez apod. 🙂

Další odpovědi
Kepler

Ten můj 🙂. Jinak bych si ho nevybral.

Drap

Nemám žádný oblíbený, beru tak, že takové zkrátka jsou. Spojitost mezi avatarem a skutečným člověkem se mi nijak nespojuje. Avataru si všimnu, pokud ho mám spojený s dobrými odpověďmi a nebo s člověkem, který se ze zkušenosti zdá zajímavý

redy

Drap děkuju za odpověď, ale paleček už nemám 🙂