ivosek2

Jaký aprílový žertík na učitelku?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlepší aprilový žertík na učitelku je, že se všichni všechno perfektně naučí. Učitelka je potom celá zmatená a neví která bije.

Další odpovědi
Klára K.

Já jsem dnes po vyučování zůstala s kamarádkou ve třídě a obrátily jsme všechny lavice tak, aby sis na první pohled ničeho nevšiml, ale potom ti dojde, že ty úložné prostory pod deskou (já nevim, jak se tomu říká :D ) jsou obráceně!
Není to úplně na učitelku, spíš na spolužáky.
A minulý rok odnesli kluci o přestávce celý učitelčin stůl na záchody a všichni zarytě mlčeli, když se nás ptala, kam jsme ho schovali :D

setapouch

Nechat se vyzkoušet, vše perfektně odříkat a ve chvíli, kdy ti bude chtít zapsat jedničku, vykřiknout „apríl, chci pětku“.

RyuzakiKate

Jéj, jednou před chemií se celá třída rozhodla, že se schová někde ve škole a pak hromadně přijdou později a na tabuli napsali „Vysublimovali jsme bez přístupu kyslíku.“. Já a asi další dva lidi jsme se toho nechtěli účasnit a ve třídě zůstali. Přišla chemikářka, divila se, co to je, chvíli seděla a přemýšlela a na tabuli připsala „Nastane tvrdá desubliimace s přístupem ke zkoušení!“ :)
… takže si to možná rozmysli :P

suaeda

Pokud to bude slušný žertík a učitelka, která rozumí legraci tak proč ne. Ale nesmí se to přehnat.