Avatar uživatele
ivosek2

Jaký aprílový žertík na učitelku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Agneta před 3305 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nejlepší aprilový žertík na učitelku je, že se všichni všechno perfektně naučí. Učitelka je potom celá zmatená a neví která bije.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Klára K.

Já jsem dnes po vyučování zůstala s kamarádkou ve třídě a obrátily jsme všechny lavice tak, aby sis na první pohled ničeho nevšiml, ale potom ti dojde, že ty úložné prostory pod deskou (já nevim, jak se tomu říká :D ) jsou obráceně!
Není to úplně na učitelku, spíš na spolužáky.
A minulý rok odnesli kluci o přestávce celý učitelčin stůl na záchody a všichni zarytě mlčeli, když se nás ptala, kam jsme ho schovali :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
setapouch

Nechat se vyzkoušet, vše perfektně odříkat a ve chvíli, kdy ti bude chtít zapsat jedničku, vykřiknout „apríl, chci pětku“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Jéj, jednou před chemií se celá třída rozhodla, že se schová někde ve škole a pak hromadně přijdou později a na tabuli napsali „Vysublimovali jsme bez přístupu kyslíku.“. Já a asi další dva lidi jsme se toho nechtěli účasnit a ve třídě zůstali. Přišla chemikářka, divila se, co to je, chvíli seděla a přemýšlela a na tabuli připsala „Nastane tvrdá desubliimace s přístupem ke zkoušení!“ :)
… takže si to možná rozmysli :P

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Pokud to bude slušný žertík a učitelka, která rozumí legraci tak proč ne. Ale nesmí se to přehnat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek