Lotty

Jaký antispyware a podobnou ochranu k Avastu?

Zajímalo by mě, jaké další ochranné prostředky, lze použít k již nainstalovanému Avastu tak, aby si zároveň programy nebránily v chodu a nekřížily se. Ze zkušenosti svých známých vím, že používají k antiviru ještě další programy, které jim brání počítač. Které takové programy mi doporučíte? Mnohokrát díky.

Nejlepší odpověď
mosoj

Vyjádřil jsem se již zde.
Používám Ad – Aware.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/antivir-muze-mi-nekdo-poradit-nejaky-bezpecny-antivir-mam-terminatora-pri-aktualizaci-stahuje-i-co-nema-zpomaluje
Doplňuji:
Měl jsem souběžně nainstalován SpyBot, Terminátor a Ad – Aware. Zatím co při kontrole SpyBot a Terminátor nic nenašly Ad Aware ano. Hodnotím Terminátor nejhorší potom SoyBot a nejlepší AD- Aware.

Další odpovědi
anonym

Lze doporučit i SpyBot , což je free řešení a má oproti ad awaru několik předností (neexistuje žádná PRO ani jiná placená varianta takže už ve zdarma dostupném základu je vše potřebné)

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/bez­pecnost/ostat­ni/spybot-search-and-destroy/