legion

Jaký alkoholický nápoj má nejvíce procent?

Dobrý den,zajímalo by mně jaký alkoholický nápoj má nejvíce procent,slyšel jsem že prý to je slivovice ale řekl bych že jsou i mnohem silnější alkoholické nápoje.

Nejlepší odpověď
Hamon

Čistý líh.

Další odpovědi
anonym

Slivovice – záleží na tom, jak ji vypálíš…
😉
Ale z komerčních značek ´navrhuju´ Stroh (rum, 80 %).

Shady

Cocoroco – 96%

gepik

Některé druhy absintu mají 80%. Slivovice snad na začátku přepalování jen pár litrů teče kolem 80(často ani tolik ne), tohle nepijou ani největší troubové, ale výsledný produkt ještě před ředěním mívá pod 60% a ředí se na max 52–53.

ke4n

Slivovice určitě ne, jak psal gepik domácí se pálí kolem 52%, v krámu koupíš většinou kolem 40%. Z těch známých značek asi absint (až 80–90%), ale určitě se dají najít i silnější speciality.