Pecka

jakvzniká přátelství

Odpovědi
panenka

Přátelství vzniká poznáváním druhé osoby u druhého pohlaví z toho přátelství může vzniknout po čase i Láska,

Neonka

Přátelství vzniká například tehdy, když pro vás někdo s radostí udělá něco, co by jiný neudělal.

tom004

Přátelství nevzniká. Přátele si člověk musí zasloužit.

anonym

Přítel je ten,který o vás ví všechno a má vás stejně rád,vy v jeho přítomnosti jste sám sebou. Jeden citát který se mi líbí.

hanny 2

Opravdové přátelství vzniká dlouhé roky,kdy se vzájemně respektujete,po­máháte si,je Vám příjemné trávit spolu volný čas a můžete se na sebe spolehnout v dobrých i zlých časech.