loosi

Jaktože zájezdy do apl na lyže, jsou levnější autobusem než individuálně autem? A to podtstatně…

Doplňuji:
je to dražší a to výrazně a to jsou ceny bez skipassu a dopravy!

Nejlepší odpověď
gecco

Vždycky jsou individuální zájezdy dražší – při skupinových využíváš hromadných slev…

Doplňuji:
Vždyť to píšu – pokud jedeš hromadně, obsadí daný turnus ´celý´ penzion a tomu odpovídají i ceny ubytování, skipasy v ceně apod…
I ta doprava busem je ´pár korun´.
A hoteliér má ´jistotu´, že se odtamtud nehneš, nemáš (třeba v případě nepříznivého počasí) šanci odjet dřív a nebo jinam – a to, co on poskytne vrámci množstevní slevy, si bez problémů vydělá na dalších službách.
😉
Moc nechápu, co je na tom k divení.

Další odpovědi
lukas.zmizik

protože je rozdíl koupit skipas / hotel / jídlo / cestu – hromadně pro 50 lidí nebo zvlášť