ivosek2

Jaktoze Vietnamci a Číňané jsou v Česku , Americe atd. kdyz jsou v komunismu?

Nejlepší odpověď
annas

Otázka je chybně stylizovaná. Ale snad máte na mysli, proč Vietnamci a Číňané pracují u nás

Určitě Vietnamce k tomu nevede snaha o poznání naší kultury, ale především je motivuje snaha o zlepšení jejich ekonomické situace. Pomáhají i svým příbuzným, kteří zůstali doma. Mají se zde určitě lépe než ve Vietnamu.

Jenže je pravda, že Vientamci prodávají padělané zboží – oblečení, eletktroniku, oblečení atd. Zboží je levné, takže je naši lidé kupuji, nezáleží na kvalitě. Dříve prodávali na tržnicích, dnes jsou majiteli kamenných obchodů. Ale také se zapojili do padělání peněz a prodávání drog. Je možné vidět časté „přepadovky“ v TV.

Čínské firmy se snaží u nás podnikat, investovat v některých oblastech.. Naopak i české firmy podnikají v Číně, kde se vyrábějí různé polotovary pro nás, takže zaměstnávají místní obyvatele. .

Nevyjadřuje se k USA.

Další odpovědi
anonym

Nikde nikdy žádnej komunismus nebyl a nebude,moc se pleteš Ivoši.
Jsou dost přizpůsobivý a obětaví co se práce týče,uplatní se skoro všude.