Petr__

Jak to, že se z mrtvého predátora na konci filmu „AVP: Alien vs Predator“ prolomí ven vetřelec?

Ve filmu nebylo, že by se mu k tváři přisál facehugger.

Nejlepší odpověď
odik

Už si to přesně nepamatuji (je to starý film), ale byla scéna: po tom co si sundal ochrannou masku, a pak jakože záběr na facehuggera … co se dělo si už domyslíš díky závěrečné scéně …

PS: Tak tady jsem ti to našel: https://youtu.be/-64q4HpZyaY

Další odpovědi
led

Jedine Boh a Režisér tvoria zázraky, pre ľudí neuskutočniteľné, neuveriteľné.
Človeče, zvestuj divákom, že my, čo rozmýšľali sme nad filmom, jeho myšlienkou a zámerom, už nikdy nebudeme takí, akí sme boli pred zhliadnutím filmu.

lexx

bo si to tak rejža vymyslel…oba jmenované tvory jsou z hlediska biologie absolutním absurdem

xxx3

v tom je pouze jediná logika – otevřít si cestu k potenciálnímu pokračování a zároveň na konci trochu překvapit. Ale filmy tohoto typu beztak nemají nějak propracovaný a do sebe zapadající děj – jde tady hlavně o akci.