Shady

Jaktože při klinické smrti „mrtvý“ vidí co přesně dělají jeho blízcí?

často ti co byli klinicky mrtví píšou co ti blízcí říkali, co dělali a kde byli a oni mu dají za pravdu

Odpovědi
zzzzz

☹ já to bohužel zažila při autonehodě, je to už 15 let, ale nevnímala jsem okolí, nic si z okolí nepamatuji, pamatuji si jen, že jsem viděla sama sebe, dívala jsem se na sebe z vrchu, prý tam bylo plno lidí, oživovali mě, byla to velká nehoda, já si nikoho nepamatuji, nepamatuji si ani žádné světlo na konci tunelu.
Pamatuji si ten náraz, pak jak se na sebe dívám a pak až jak jsem se probrala v nemocnici.

Zajímavé je, že si nepamatuji asi 3 dny před nehodou, jeli jsme z Brna z technoparty a já si vůbec nepamatuji, že jsem v Brně byla. Jel za mnou tenkrát kamarád a vše viděl, tak mi to pak vyprávěl. Stalo se to na dálnici a sestřelil mě nějaký ožralec, otočila jsem to několikrát přes střechu. Od té doby bych ožralce za volantem pro výstrahu střílela. Sice jsem skončila bez následků na těle, ale v hlavě to mám pořád .-(((